| mitrelena a întrebat:

Buna!
Am doi catzei saint bernard o fetita si un baiat. Fetita a facut pui si unul l-am pastrat.Nu stiu ce nume sa-i pun ca am cautat pe Google dar nu i se potriveste! Stiti cumva voi?
As vreasa sa nu ne certam dar daca vreti sa dati raspunsuri urate va rog nu le dati.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| rozalia25 a răspuns:

Berni, Frodo, Musi, Ralf, Micu, Azo, Fuzzy, etc.

5 răspunsuri:
| cristinela a răspuns:

Mie imi place Lord, Micky, Tessa, Puf

| LiLlYAnNe a răspuns:

Pentru un Saint Bernard sincer trebuie un nume grosolan.Adica pe masura unui caine mare.Deci,eu nu prea stiu nume de caini.
http://www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/39/articol-11
aici te invata cum alegi un nume unui caine.;)

| undercovergirl a răspuns:

Mie imi place Misha pentru fetita... happy

| As_2479 a răspuns:

Daca e fata poti: Sara, Moly, Chery.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te si u la fata lui si vezi ce nume ii potrivestebig grin