| Ruxandra13 a întrebat:

Bună! Am nevoie de ajutor...am 2 pisici cărora le am cumpărat zgarda pentru antideparazitare..si cred ca una din ele a lins praful după zgarda. ce se poate face din păcate nu am un cabinet veterinar în apropiere...si nici nu cred ca mai este deschis! Va rog sa ma ajutați.????

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i carbune medicinal, dizolvat in apa, cu seringa!
Este extrem de bun impotriva otravirilor dar si a digestiilor ori diareei.

| Xox0 a răspuns:

Te duci mâine dimineață la veterinar cu ea. Poate nu pățește nimic

| MrAM a răspuns:

Da-i niste lapte si maine du-o la veterinar daca observi ceva ineregula la ea.

| Seuz a răspuns:

Am patit si eu asemanator dai apa cu lamaie( nu foarte multa lamaie) este deshidratat am patit si eu asta a 2-a zi si a revenit, dai ls un interval de timp cate putina apa