| pisika92 a întrebat:

Buna am nevoie de niste voturi pentru a salva animalele cele care sunt omosate aproape infiecare zi, sunt chinuite si oameni nu le respecta aaa da si cele care supera de boli grave, ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Anto97 a răspuns:

Cum sa te ajutam? happy mi se rupe sufletul cand vad suferinta din ochii animalelor de pe strada sad

12 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Bineinteles ca sunt de acord sa te ajut dar cum? uite id
da un buzz pe mine ca nu stiu eu care esti tu
ia id meu
alepara18

| Anelise_2071 a răspuns:

Animalele, daca ar vorbi, ar gandi mai mult si s-ar intelege toate(iiferent de rasa). atunci ar putea suporta ca s-ar ajuta reciprochappy... unde se votez, mi-e mila de aceste animale chinuite, omorate si triste, cand aud si de un iepuras tras de ureche vars lacrimi amare.:-((

| Alecsie. a răspuns:

Te-as ajuta dar nu stiu cum

| Alecsie. a răspuns:

Numele sau si prenumele ) sau amandoua ( eu am 3 pisici acasa si mi se rupe sufletul cand le avd chinuite ...eu sunt mai sensibila si cum aud ca un animalut pateste ceva incep sa plangcrying

| Anecherry a răspuns:

Da; unde votez?

| BlackRainbow a răspuns:

puppy dog eyes Pff saracutele animale! in ultimu` timp sunt foarte chinuite de inconstientii astia care cred ca daca omoara un catelush nevinovat sunt mari "smecheri".

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Poti face o petie on-line. Eu as vota.happy Altfel nu prea am cum sa te ajut...

| T. AC a răspuns:

Tokacs asta e id-ul meu de mess imi dai un buzz si imi spui cum te pot ajuta

| Corina2 a răspuns:

Da eu votez numai sa stiu si unde...trimite ceva link sau site.astept.:d

| pisika92 explică:

Omorate*

| pisika92 explică:

Sufera*

| pisika92 explică:

Trebuie doar sa imi ziceti numele vostru si atat