| šρяίηģ a întrebat:

Am o catelusa teckel care in curand va naste. Tatal este tot teckel. Vreau un nume care sa se potriveasca si cu caracterul acestei rase : micut, grasut, vioi, cracanat laughing... Dati cat mai multe nume pentru ca nu stiu cati catei vor fi :* Fundita!

Răspuns Câştigător
| Erika:) a răspuns:

Dac este baiat Dundi:X sau Dundu sau Bimbo si dac este fata Pufulet sau Daizi

8 răspunsuri:
| šρяίηģ explică:

Daca nu ai citit bine intrebarea, inca nu s-au nascut! Cum sa le dau nume dupa personalitate? laughing

| Rallucadela a răspuns:

Gugus.lulu.sosetzel, sprancenatu, scormonica

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Micut, grasut, cracanat?

Asta-i Boc frate

| Rάđü a răspuns:

La unul spune-i Puffy.

| nely19 a răspuns:

Daca este fetita sa-i pui Gessy:X:X, ador numele asta

| gagaangel a răspuns:

Buna
pai sunt multe nume. ii poti boteza uitandute la ei cum ar fi:ambreaj, puchi, puffy, linzi, dutzi, pinchi, yahoolaughing, balonas, didi, tobby
bafta:X:X:X:X:X::X:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor, chiar ca zici ca e Bocrolling on the floor mrg, daca e fata poti sa ii zici:Lesy, Daisy, Moly. daca e baiat:Bobi, Bobitza, Bobo, Jimi, sau pur si simplu poti vedea ce personalitate are fiecare, e mai usor sa dai un nume unui animal si dupa personalitate, nu numai dupa aspect

| andre2726 a răspuns:

Uite nu ma pre pricep dar iti pot da niste ideii de ex daca e fata ai putea sa ii spui meggie, moly, lucy, daisy, tasha iar daca e baiat ai putea sa ii spui max, rusty, cody, jake, ace etc per ca te vor ajuta :-]