| lollypop14dragutza a întrebat:

Buna am o intrebare urgenta.....stie cineva cat costa sa iau un catel din Bihor cu un curier specializat nu stiu cum explicati-mi mai in detaliu tocmai aici in bucuresti va rog urgent funda+voturi

Răspuns Câştigător
| agentX99 a răspuns:

Pai nu stiu daca aduc caini prin curier... Eu mi-am luat cainele (pui) din brasov, am dormit o noapte la un amic de acolo, si dupa aia m-am intors in Bucuresti. daca acolo e canisa, ar trebui sa te duci acolo... Mai ales ca puii de caine au personalitati puternice, trebuie sa te duci sa il alegi pe cel care e f. interesat de tine, care e jucaus, ca poate prin curier iti da unul timid si care nu mananca, bla bla bla ai inteles tu. poate ar trebui sa suni canisa, sa vezi ce si cum?

| lollypop14dragutza explică (pentru agentX99):

Mersi chiarr acum am sunat si mi-a zis mama ca avem o prietena acolo si o sa il plateasca ea si o sa vina ea cu el maine in Bucuresti si il platim noi aici....ms multkiss

1 răspuns: