| Laridemianj a întrebat:

Buna, am o pisicuța de vreo 9 luni și a fost insarcinata. Pisicuța mea sta la curte și recent am fost plecata de acasa iar cineva venea zilnic sa o hrănească. La un moment dat a observat ca nu mai avea burtica așa ca am început sa caut puii dar nu ii găsesc nicăieri, ma puteți ajuta cu un sfat cum sa o fac sa-mi arate puii?

2 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Un mod foarte usor e sa-i dai ceva de mancare si sa o urmaresti unde pleaca. Cel mai probabil la ei sau intr-un loc unde e sigura ca poate manca linistita, dar dupa aceea va vrea sa mearga sa-i alapteze

| Andreeush a răspuns:

Urmărește pisica și în felul ăsta vei afla.