| beatricelbd a întrebat:

eu am putina burtica si vad ca am inceput sa am si foarte putin, sunci
dar eu nu sunt o obsedata din aceea care vrea sa arate super bine dar nu vreau sa ajung grasa saa arat cat de cat bine
m puteti ajuta cu un sfat va rog

Răspuns Câştigător
| Ciresikaaa a răspuns:

Buna, faci sport si mai ales abdomene si nu mai mananci dupa 6 seara si inainte de orce masa bei un pahar de apa pentru ca reduce balonareawinking bafta!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei sa scapi iti recomand niste abdomene cat mai multe dar sa nu incepi cu un numar exagerat in fiecare zi adauga cate 1/2 maxim 5 prima data facand cam 15 daca nu ai antrenament, pentru picioare ar fi bune niste genoflexiuni [daca si picioarele vrei sa le subtiezi, si nu-ti face griji toate fetele vor sa arate binehappy chiar si eu sunt cam obsedatabig grin pentru ca eu am oasele ceva mai mari si din cauza asta mie mi se pare ca am niste picioare foarte mari si ma enerveazaangry

| RoxAnana a răspuns:

Fa abdomene ( 50-75 pe seara) si mananca mai putin si bea f mult ceai.eu asa am facut si timp de o saptamana jum am slabit de la 66 cm in talie la 62 deci functioneaazawinking

| mariamarybu a răspuns:

Ai putea sa ti o dieta pebtru a da jos din burta : (doar daca vrei si simti ca e necesar)

http://www.slabsaugras.ro/diete-de-slabit-cat-19/

http://amslabit.info/? ref=428

pe aceste saite poti gasi diete pe care le poti tine in orice limita.

mananca sanatos si renunta la produsele si alimentele cu zahar sare si grasimi. ar trebui sa te acsezi pe fructe si legune in afara de banane. consuma multa lamaie si bea timp de 3 luni doua pahare de apa inainte de fiecare masa principala(mic dejun, pranz, cina)

consuma si rosi atunci cand iti e foame pentru ca ele iti dau senzatia de satietate.

| madDa_1471 a răspuns:

Abdomene pentru burta laughing

| Valiku a răspuns:

Si eu am avut fenomenul "burtica". Am reusit sa scap de ea reducand cate putin din mancare pana la o limita normala, bineinteles. Sa nu te infometezi ca dupa aia ajunci de la bal la spital. Fundita? big grin