| paulicos112 a întrebat:

Buna am primit un skateboard de ziua mea dar rotile sale se misca greu stie cineva ce sa fac

2 răspunsuri:
| Echaursi a răspuns:

Desfaci rotile,si ungi in interior pe acolo la rulmenti vezi tu,cu niste vaselina de calitate. Poti sa dai si in exces nu e o problema,sau sa ungi cu ceva,dar sa nu fie ulei, ca daca a prins pe dinafara, iti intra toate chestiile acolo. Funda?

| GreenJoker a răspuns:

Putin ulei sau vaselina si se rezolvawinking...eu asta am facuthappy