| bgdg a întrebat:

Buna am si eu o intrebare aveti vreo idee km pot creea si eu un fundal hi5 transparent adica sa ii pot pune si o culoare dar sa se vada asa transparenta am photoshop am vaz undeva http://clauddy24.hi5.com aveti vreo idee km a fac imag dun fata cea transparenta zice ca in photoshop insa... nu-mi dau seama km daca stiti ajutati-ma si pe mine merci :*

2 răspunsuri:
| AleB a răspuns:

E chiar frumos. dar nu ar fi mai simplu sai trimiti un mesaj privat pe hi5 sa o intrebi.

| bgdg explică:

Pai e f ciudata ...ca pers si n-ai cu cine discutawinking