| Twilightthevampires a întrebat:

Buna,

am si eu o rugaminte; am un telefon Sony Ericsson vivaz u5i si vreau sa imi instalez un poker (texas holdem) pe el sa ma pot juca,
stie careva vreun site sau ceva? am tot cautat dar pentru telefonul asta nu am gasit! ceva gen zynga...

Răspuns Câştigător
| Madut21 a răspuns:

Nu prea sunt sanse sa-ti mearga..si in plus display-ul e cam micut pentru texas holdem. Joc de pe Samsung galaxy s3 si parca tot mi-e sila

3 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Incearca pe wap.tegos.ru

| mFlavius a răspuns:

Incearca pe http://zedge.net :)

| JustAShadow a răspuns:

Incearca pe site-ul mobiles24 sau mobile24 nu stiu sigur cum se scrie laughing