| BloodyDress a întrebat:

Am un caiet care nu e tocmai jurnal si am scris in el cantece, povesti, chestii despre starurile preferate si ma gandeam: ce as mai putea scrie in el? Funda pentru cel mai bun raspuns(:

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi poţi scrie despere filmele şi serialele la care te uiţi/te-ai uitat.
Sau să scrii lucruri interesant ce s-au întâmplat la şcoală.
Poţi să scrii şi bancuri.
Sau să faci şi un clasament al melodiilor care îţi plac.

Cam atât îmi vine în minte...
Pa, pa!

| amiileila a răspuns:

Poti scrie ori ce:bancuri,glme,rugaciuni,filme, ce ai vrea tu sa faci acum, etc...Tu trebuie sa alegi si sa scrii ce iti spune inima. Sper ca te-am ajutat