| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Vreau sa-mi fac un caiet mai special. dar nu un jurnal. ce as putea scrie in el... vreau sa contina diverse chestii thinking

8 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Poti sa compui tu versuri,povesti,Intamplari ciudate, amintiri eventual poti pune si poze sau imagini care iti plac, statusurithinking

| MasterGoldX a răspuns:

Poate sa fie si un fel de agenda. poti scrie melodii, poezii, adrese, nr d tel, ganduri, citate, jocuri,... anything.

| mony_3128 a răspuns:

Un oracol
un caiet cu tot ce ti s-a intamplat in viata
un caiet cu statusuri
funitzzza plzzz

| Ruddy_2272 a răspuns:

Poti sa scrii in caiet citate care ti-au placut din cartile pe care le citesti, din filme, din reviste...nu se stie cand o sa-ti foloseasca.

| monochrome a răspuns:

Poti sa scrii in el: diverse poezii, diverse citate care ti se par interesante, versuri din melodii, poti sa pui poza unei trupe, unui actor/cantaret/animal si poti sa-ti scrii un fel de articol. :d

| BloodyDress a răspuns:

Pai poti sricrie cantecele care iti plac, un top 10 al persoanelor dragi si top 10 al persoanelor care nu iti plac...cantaretii preferati,filmele preferate,desene, poti lipi poze cu tine si cea mai buna prietena, poti scrie poezii daaca ai inspiratie si.hmm.tot ce simti. il podi impodobi cu sclipici, bucati din reviste si multe altele. Uite un link pentru idei de design:http://andreeastanciu.files.wordpress.com/2010/04/jurnal.jpg

| Chitaila a răspuns:

Fa-ti un "oracol"
un caiet cu date despre prietenii tai si jocuri
si eu am avut de 500 de pagin(c-am mult) 100 si ceva de prieteni
si jocuri vreo 300 de pagini
poti pune si bancuri sa fie mai amuzant
fundita puppy dog eyes
P.S:
intreabati si parintii sigur si ei au avut cand erau mici

| Bloom_2977 a răspuns:

Poti sa iti faci caietul ca o anketa. poti da la kolegele sau prietenile tale sa iti scrie ceva in acel caiet, sa iti deseneze ceva, si de asemenea si tu scrii acolo ce ai vrea poate niste poezii mai speciale statusuri frumoase.