| Karina185 a întrebat:

Am un perus baiat de aproximativ un an si as vrea sa mai imi cumpar unul, dar nu stiu ce. Fata sau baiat? Am tot auzit ca, in ambele posibilitati se bat. Care ar fi mai potrivit, cu care s-ar simti mai bine si cu care se va acomoda mai repede? Multumesc!

1 răspuns:
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Cu femela se va acomoda repede,cine doamne ti-a zis ca s-ar bate si cu femela, din contra, poate ea il bate pe el de i sar capacele, mai bine l-ai lasa singur, nu moare;-;