| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

am un pui de porumbel... e negru si nu stiu daca e fata sau baiat.ma puteti ajuta? cum se deosebeste sexul la porumbei?

Răspuns Câştigător
| sufletzel a răspuns:

Nu cred ca poti sa-ti dai seama. Cateodata si cand sunt maturi te mai pacalesc cu privire la sexul lor, cand sunt pui nu cred ca ai vreo sansa sa-ti dai seama. Dar de ce vrei sa stii neaparat? cand o sa creasca o sa-ti dai tu seama. Si pune-i un nume neutru daca asta e problema.

3 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU explică:

Scuze d33a dar nu ma ajuta siteul de la tine pentru ca e vorba despre gaini

| foxi a răspuns:

La pui cred ca e mai greu!