| Iulia_1200 a întrebat:

Buna as avea nevoie de ajutor la jocul IMVU. nu stiu cum sa imi fac credite Cainele mi-a murit asa ca nu pot face credite cu ajutorul lui. Va rog cine ma poate ajuta sa o faca. Funda...

P. S. : Nu dau accontul meu nimanui

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Iati alt caine, credite poti face daca cumperi sau te faci vip sau daca dai la earn credits si iti faci cont pe facebook, my year etc si daca trimiti mesaj la prietenii dai din lista de messanger sa-si faca cont pe imvu.at vei primi intre 1000-1500 eu asa am facut.am trimis mesaj la niste iduri de ale mele si am primit bani.cand mai este un event nou mai primesti daca te implici sau daca mergi prin cluburi si dansezi.eu am primit 1000 ca am dansat intr-un club mai mult de 10 min. Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy