| Densis a întrebat:

Buna!^^ As vrea sa ma apuc si eu de "Sims 2". Imi puteti da un site de unde-l pot downloada full free? Si banuiesc ca-mi trebuie si un cont. imi puteti explica cum sta treaba cu "sims2" ^.^?

2 răspunsuri:
| Densis explică:

Mai exact as vrea sa-mi spuneti "pasi" daca ma intelegeti^^. Si dau fundita! love struck

| Ochiialbastrii a răspuns:

Hey! uite aici iti arata si iti explica exact cum trebuie sa faci :)
Este in egleza e ok daca stii adica eu am inteles tot ce zicea!
Eu spun ca iti explica foarte bine!
http://www.youtube.com/watch?v=hulC25TSNqM&feature=fvw
Funda?