| TheFreak9 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un pistol cu bile bun, adica sa nu fie de 10 lei si sa fie totusi considerat jucarie.Daca caut pe goole pistol cu bile imi da numa cu bile de cauciuc. Pistol cu bile, nu arma!

1 răspuns:
| supermari10 a răspuns:

Da sa stii ca eram un fan al acestor arme albe (considerate de mine) pentru ca fac numai rau si omori pasari etc rugamintea mea si nu te supara pe mine du-te ia-ti ceva interesant un fel de playstation strange bani in timpul vacantei si o sa vezi ca nu vei avea nevoie de pistol ca am avut sute-mii dar dupa 1 zi se stricau si dadeai bani degeaba.Un sfat bun ia-ti ceva care ai nevoie.BFT