Janina
| Janina a întrebat:

buna!
Joaca cineva pe www.triburile.ro am intrat de curand pe lumea 14 si vreau sa imi fac un trib cu oameni de incerdere care sa stie sa joace!
astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Eu joc triburile dar sunt pe lumea 11 stiu sa joc dar inca mai invat pacat ca nu suntem pe acceasi lume iti place jocul?

16 răspunsuri:
Janina
| Janina explică:

Care vreti pe lumea 14, am intrat in tribul INAMOR, daca va tineti de joc si vreti invitatii in trib imi lasati numele vostru de jucator happy

Janina
| Janina explică:

E foarte tare jocul happy intra macar de curiozitate si vezi

| Bishop a răspuns:

Eu joc pe lumea 13 happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Hai ca mi-am facut eu CrucifiedCountess

| SimpleSergio a răspuns:

Eu joc dar pe l10 happy

| mya_4475 a răspuns:

Carei rolul acestui joc ca eu nu-l inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in lumea 10 si ia satul meu, ca eu n-am mai trecut de cateva luni pe acolo. daca-l vrei da-mi un mesaj. e un sat frumos, zona misto, ferma, mina, biserica ma rog tot si trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te lasi si te apuci de alt joc
marea parte din adminii actuali de pe triburile.ro sunt de toata jena, singura regula valabila la ei este asa vrea muschiul meu"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei pe lumea13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau si vb bine aidiul meu este kriskaratistu cand ma vezi pe mess sa-mi dai un buzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc triburile pe lumea 17 si clasic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu faci greseala sa te apuci serios de jucat, eu am 4, 5 mil pe L7 si deja de ceva vreme nu prea mai joc pentru ca ocupa prea mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai la rind

| liljhon a răspuns:

Ceau cum se cheama tribul pe care l-ai infintat sau o sal infintezi eu joc pe lumea 11 zi numele tribului tau si ma bag pe lumea 14 ok

| aka a răspuns:

Hmmmmm...Nu va dau mai mult de o saptamana si sunteti jos...tribul tau fac pariu ca deja e mort, am dreptate? daca esti incepator pe l14 vei pierde...curand...Eu am jucat in Legend care era pe locul 1 cand am plecat eu...Ma rog eu am fost in primi 5 un timp si dupa m-am lasat...Cand va incepe lumea 20 sa imi dai mesaj si te asigur ca voi face si eu un trib si te iau cu mine secretel...

P. S.:lumea 14 va fi dominata de LEGEND