| Danyyi a întrebat:

Cainele meu nu se gadila oriunde las scarpina! Va rog sa ma ajuti!

7 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Iti spun eu unde se gadila la labute mai exact incearca atunci cand doarme sa ii atingi foarte usor parul care este intre pernite si vei vedea ca si cainele tau se gadila si aa mea tot acolo se gadila, daca merge plzzz funda :*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Al meu se gâdilă rău de tot, seamană cu "stăpâna" lui, adică cu mine laughing
Ei, si tu, nu toti cateii au aceasta sensibilitate, vrei si tu să-i prinzi punctul sensibil doar ca să-l necajesti? Băietel rău ce esti, tu stii ce inseamna sa te gâdile cineva?
Norocul cătelului că a scăpat de gâdilatul tău laughing

| cooldreams a răspuns:

Stai linistit/a. Nici cainele meu nu se gadila, si-l gadil peste tot (pe burtica ii place foarte mult laughing. Asta e. Nu au toate functiile pe care noi, oamenii (mamifere complexe cica) la avem. Ce, acum ai vazut vreun caine care rade si zambeste?! big grin

| Geojorjy a răspuns:

Du-l la psiholog. serios acum. ce treaba are? trebuie sa se gâdile? nu toți oamenii se gâdila iar animalele cu atât mai puțin.

| CoOlGirlz a răspuns:

Pai... Nu stiu ce sa zic eu am doua cateluse la tara pe nume Bobita si Betty si Bobita se gadila la burtica iar Betty... Nu stiu. Si mai am un catel la bloc Bichon Frise pe nume Miki. El se gadila de moare la gat si la burta dar mai tare la gat. Nu stiu unde se gadila catelul tau la fel ca Betty a mea dar stiu ca toti cateii ca e fata sau baiat se gadila dar n-ai gasit locul la fel ca si mine. Pei si de ce ai vrea sa-l gadili? Pana la urma poate se supara pe tine

| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Pai pe burta, pe dupa ureche (ambele urechi) si pe cap ti-as spune eu. am vazut ca toti cainii se gadila de la asa ceva. sper ca te-am asutat... mult succes, oricum!

| Danyyi explică:

Vreau sa se gadile, sa dea din picior