| DanielaMe a întrebat:

Care este topul vostru de editat poze ( programul sa fie de download ) fara Picasa, PhotoShop, PhotoScape?

4 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Nu am un top, eu folosesc photoscape, de celelalte nu ma intereseaza

| pure9 a răspuns:

Pai photoscape e gratisthinking si topul ar cam fi : PhotoScape si Gimp

| Denisaa95 a răspuns:

PhotoInstrument happy.dar daca vrei sa salvezi poza atunci trebui sa dai print screen si apoi la photoscape unde editezi apesi ctrl+v. happyhappy

| vladutcristian24 a răspuns:

Incearca Adobe photoshop cs5 http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop e foarte bun :D