| Goldie a întrebat:

BUNA, ce canise / crescatori buni de golden retriever stiti?

Răspuns Câştigător
| paulaaaaa a răspuns:

Uite, aici am gasit eu unul:) http://www.eanimale.ro/anunturi/caini/vanzari/golden-retriever/KYKFEDQE

6 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Www.adoptiicaini.ro
Adopta nu cumpara. :)

| paulaaaaa a răspuns:

Cainii de rasa golden retriver sunt printre preferatii mei:x! eu iti recomand sa cauti caini in siteurile de adoptii, daca cu adevarat iti place rasa ai de cautat pentru ca nu se gaseste asa de des. une site pe care ti-l recomand este www.eanimale.ro in care s-ar putea sa gasesti ceea ce cauti! te salut!:)

| Goldie explică (pentru paulaaaaa):

Mersi...dar nu am gasit golden retriever(mascul) pe site-ul propus de tinecrying

| paulaaaaa a răspuns (pentru Goldie):

Offsadsad imi pare rau, dar daca de exemplu cauti pe google, gasesti centre de adoptie. eu am gasit un site dar cainele era cam scump...300 de euro...nu stiu daca iti convine pretulsad

| Goldie explică (pentru paulaaaaa):

Imi poti zice site-ul te rog?big grin

| Goldie explică:

1)Site-ul nu mergesad
2)Nu stii ca caine adopti + ca eu vreau sa-l iau de pui, pe cand la adoptii sunt mai multi caini maturi
Oricum, mersi pentru raspuns