| Bubiko a întrebat:

Ce parere aveti despre acest blog? http://kalyamstaff.blogspot.com/
Va place? Mai trebuie ceva? Trimiteti mai departe.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, frumos blog;
In opinia mea trebuie sa micsorezi imaginea de sus cu Kally, si sa o pui ori pe mijlos avnd pe ambele parti un fundal de culori sau ceva scris, ori pe partea stanga si pe cealalta parte sa scrii ceva sau sa pui un fundal de culori;
Grupeaza continutul in pagini!
Pe aceasta pagina pe care o ai momentan, va fi pagina 1, si aici vei face o scurta introducere despre catel; apoi la pagina doi pui doar clipuri video; iar la pagina 3 povestesti diferite intamplari, evenimente, avand alaturat cate o imagine la fiecare poveste; si mai poti crea o pagina in care sa oferii informatii cu privire la voi si catel, contacte, etc. scrieti unde va poate gasi lumea...adica un id de mess, sau email,...
Uitati-va aici: http://www.sondaje.tk Cam asa ar trebui structurat site-ul vostru.

| m5789932 a răspuns:

Da, frumos blog;
In opinia mea trebuie sa micsorezi imaginea de sus cu Kally, si sa o pui ori pe mijlos avnd pe ambele parti un fundal de culori sau ceva scris, ori pe partea stanga si pe cealalta parte sa scrii ceva sau sa pui un fundal de culori;
Grupeaza continutul in pagini!
Pe aceasta pagina pe care o ai momentan , va fi pagina 1, si aici vei face o scurta introducere despre catel; apoi la pagina doi pui doar clipuri video; iar la pagina 3 povestesti diferite intamplari, evenimente, avand alaturat cate o imagine la fiecare poveste; si mai poti crea o pagina in care sa oferii informatii cu privire la voi si catel, contacte, etc. scrieti unde va poate gasi lumea...adica un id de mess, sau email, ...
Uitati-va aici: http://www.sondaje.tk Cam asa ar trebui structurat site-ul vostru.