| eliza_7547 a întrebat:

Cei care joaca stardoll : ma puteti ajuta sa devin super star cu diamant? Va rog mult si frumos...sau daca stiti pe cineva care ma poate face va rog ajutati - ma:*... multumesc!:*

4 răspunsuri:
| eliza_7547 explică:

Am uitat sa zic dau funda si voturi pentru cei care ma ajutalove struck happy

| SweetChildOAxls a răspuns:

Ca sa devii superstar trebuie sa platesti.
Am un sfat pentru tine : Sa nu ai incredere in site-urile si aplicatiile care spun ca te fac gratis superstar, decat daca nu iti cer parola.
Daca iti cer parola, e hack 100%

| liladyna a răspuns:

Buna! devii royal doar daca te faci super star pe 12 luniwinking

| ღღLarysaღღ a răspuns:

Pe stardoll poti deveni superstar cu diamant la un anumit numar de starpoints. nu stiu exact numarul dar star cu diamant vei deveni! sper ca te-am ajutat ~ noroc ~! te rog fundita :*