| Corobana_Stefanel_1990 a întrebat:

Cine are caini spre adoptie? Sau stie un site unde toti de adoptie catelusi? Cine are caini spre adopti fb meu-------https://www.facebook.com/stefanel.corobana
,trimiteti-mi cerere

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A! Da, tu ești cu Vadim. Și eu îl plac.Ah, câte înjurături voi primi acum! : ))
Dacă vrei să adopți un cățel, ori mai multi, de ce nu încerci la un adăpost? Sunt câini frumușei, unii dintre ei, chiar și de rasă, abandonați, pierduți etc
Alege-ți unul de acolo. Și, în același timp, îl salvezi de la eutanasiere. happy