| DanemarkaDusman a întrebat:

cine imi poate recomanda un site in care pot edita poze? Dar sa fie bun. Am incercat cu photoshop cs5 si cs6 dar nu merge sa-l descarc, am incercat in mii de metode. Oricum, daca stiti cum sa-l descarc si sa mearga va rog sa-mi dati un link.
.
. OFER FUNDĂĂ❤

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sunt o gramada de programe foarte bune si gratis, asta daca nu vrei neaparat Photoshop.
PixBuilder
Photo Pos Pro
Photo Filtre 7
Ashampoo Photo Commander

| Ragnarøk a răspuns:

GIMP. Asta-i gratis deci n-ai nevoie de cunostinte de cracking sa-l iei si are majoritatea functiilor photoshop-ului. Gasesti pe google cu o cautare - ''GIMP''.

| Hamdyham a răspuns:

Pe android?