| KatiKovacs a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu un furnizor de materiale pentru bijuterii handmade. M-ar interesa mai mult de argint si pietre swarowski.
Sau un magazin in Cluj.
Multumesc!

1 răspuns:
| stefytzab03 a răspuns:

Stiu un site care vinde bijuterii handmade din gablont dar gasesti si din argint, si pot spune cu mana pe inima ca mi.au lasat o impresie foarte buna si il recomand cu caldura. In coletul livrat la posta de ei, am primit cadou o perche de cercei si un biletel cu un gand bun, foarte dragut gestul.
Las aici linkul site. ului
https://julisbijoux.ro/
Sper ca ti.am fost de ajutor happy