| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot imbina doua pagina de Facebook?

7 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Hmm am vazut intrebarea asta de multe ori pe TPU, oare se poate face asa ceva?

| presus a răspuns:

Buna. Asa ceva nu este posibil, adica unde ai auzit sunt sigur ca e o gluma. Sper ca te-am ajutat, funda?

| Florentina_7104 a răspuns:

Nu ai cum sa imbini doua pagini.

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Scuze dar nu e posibil asa ceva happy

| Eudaimonia a răspuns:

Daca te referi sa deschizi 2 pagini de facebook in acelasi timp dar pe 2 conturi diferite DA e posibil, intri pe google chrome si intri pe facebook apoi intri pe mozila sau alt ceva dar sa fie 2 motoare de cautare omplet diferite, FUNDA?

| cappytempo a răspuns:

Nu prea se intelege intrebarea.Pentru a primi un raspuns valid, reformuleaza-o! happy Bafta.

| pikiu01 a răspuns:

Nu este posibil asa ceva, doar sa ai facebook'ul tau + o pagina.