| Daviiiiiid a întrebat:

Buna!big grin as vrea sa pun o intrebare. imi dati un site de pe care pot descarca muzicaa dar fara sa am cont ...am nevoie mare deoarece luni e ziua mea si am mare nevoie de muzicaa tongue

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Cel mai bine iti descarci strong-ul sau dc++ si iti descarci de acolo ce vrei tu. La multi ani!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi Ani! Poti downloada muzica de pe www.fisierulmeu.ro=)

| alex2009 a răspuns:

Foloseste apex dc++ acesta te scuteste de multa munca de a cauta tot felul de siteuri cu muzica cu acest program gasesti tot ce vrei muzica de tot felul, filme, programe, jocuri etc. uite aici un tutorial video care te invata cum sa instalezi programul si cum sa il folosesti http://www.videotutorial.ro/? p=393

| zuzu_3087 a răspuns:

Luni e si ziua mea :X:X
la multi ani:*
pot sa mai iei muzica si de pe fisierul meu.com