| AssAs1n a întrebat:

Buna`TPU...Stiti vreun site`care poti descarca`muzicaa gratis`fara cont si sa se auda tare`? Dau funda pentrucel mai bun raspuns`big grin

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Top66

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Fisierulmeu

| Buuff a răspuns:

Eu scriu mp3 converter si copiez linkul de la you tube (melodia care e la you tube) dai paste download si o am in pc.pot sa downloadez orice de pe you tubehappy

| Tql a răspuns:

Mp3 Skull

| sweetgirl09 a răspuns:

ZAMZAR - trebuie sa intrii pe youtube alegi melodia, copi saitul si ii dai past la downald videos iti scrii adresa de email si iti vor trimite melodia prin yahoo email MULT SUCCES!