| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa va luati un catel, va-r place un Bichon Frise? Ce fel de rase de caini preferati de talie mica? Va rog sa-mi da-ti un raspuns urgent!

8 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Da sincer daca as avea voie un caine mi-ar placea orice rasa dar asa sa il am la bloc mi-ar placea un caniche negru sau alb.De rasa mica? Pai sunt mopz(pug), pechinez,tot felul de bichoni,shitzu, caine de ala la metru am uitat cum se cheama, chihuahua beagle(e un pic mai mare)westie, yorkshire terrier. Daca imi mai amintesc iti dau mesaj

| UnicornsAreLove a răspuns:

Calea cea dreapta ce caine ai vazut tu este un chow-chow! Nu sunt rari numai ca nu ii vezi des decat pe la pet-shopuri

| quake a răspuns:

Buldog francez,bichon,caniche,poremian,beagle,westie, cocker, funda? plisssss

| symy_1713 a răspuns:

Yorkie love struck!

| adina02 a răspuns:

Bichon maltez sau snutzer pitic.

Răspuns utilizator avertizat
| Simonaaaa a răspuns:

Yorkie terier toy\

| EoFetitza a răspuns:

Eu am un si-tzu si imi place la nebunie de el. Ti-l recomand si tie...e jucaus si foarte inteligent. dar pe deasupra e si foarte frumos