| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Daca unghiile mele sunt facute cu oja, si ma linge cainele meu pe unghie se poate otravi?

Răspuns Câştigător
| Simmsii a răspuns:

Nu se poate otravi. pentru ca e vopsea. si nu este otrava pentru caine sau alte animale. asa ca nu te speria pentru ca nu se va intampla nimic happy!

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, stai liniștită! Să nu uiți să te speli pe mâini după "gingășia" lui.
Pa, pa.

| PetreConstanta a răspuns:

Daca in loc de oja iti dai cu otrava sa fii sigura ca veti muri amandoi pentru ca si tu iti folosesti mainele

| RudeGirl a răspuns:

Nu happy. Odata o sticluta de oja a curs si cainele meu a linso pe toata si nu a patit nimic. big grin

| sonia7026 a răspuns:

rolling on the floor
este o intrebare pusa la misto, sper

| pwp a răspuns:

Nu se otraveste, stai linistita happy

| elena_3173 a răspuns:

Cainele tau nu are cum sa se otraveasca cu oja! Stai linistita!

| tauruss a răspuns:

Nu atata timp cat a fost uscata!
fundita?

| Anna_1282 a răspuns:

Nuulaughing
sigur ca nuhappy

| Facebook_4877 a răspuns:

Nu, dacă e uscată

| Tudor_2273 a răspuns:

laughing Numai daca te dai cu oja parte-oja, parte-otrava de caini. laughing

| necropsy a răspuns:

Nu draga, nu ai cum sa'l otravesti, oja nu contine otrava.:*

| RebbeeXd a răspuns:

Nu!

| Amy_3937 a răspuns:

Nu, atata timp cat sunt uscate nu pateste nimic:* sper ca te-am ajutat fundita?

| GirlsLove a răspuns:

Nu se intampla nimic...nu cred ca e posibil sa se otraveasca...happy

| Ann_9822 a răspuns:

Nu,nu se poate otravi.:*