| Blossomis a întrebat:

Deci concursul petlend chiar da animale. S-au dat premii si un premiu l-am castigat chiar eu. Sper ca si voi sa castigati la anul pentru ca se pun in joc un caine ciobanesc belgian, o pisicuta silver tabby si un premiu surpriza.Anul asta eu am castigat surpriza care este o pisicuta birmaneza.Va pup

3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Loveniki,ea chiar a castigat o pisica birbaneza,daca nu ma insel, este utilizatorul Sandu Alexandra, felicitari! eu sunt ioana99 care a castigat un canishe,stiu, petlend este o firma serioasa! :X
loveniki, tu ce ai castigat? esti Poseidon?

| ioana100 a răspuns:

Stiu asta, si eu am participat si am castigat un catelus canishe, banuiesc ca tu esti Sandu Alexandra sau ma insel? big grin

| LoveNiki a răspuns:

Imi cer scuze sa te anunt dar concursul PetLend e la prima editie.NU a mai fost pana acum.Maine se anunta castigatorul.Eu am 300 voturi.Deci daca vrei poti sa te inscri editia urmatoare.