| AndraAndrutza a întrebat:

Buna din nou! As vrea sa stiu si eu niste antrenori ne dans interesati sa antreneze o trupa de dans "Punk4Ever"winking Daca da imi spuneti si mie? Va rog! Imi spuneti si cati bani ar vrea acea persoana? Dau funtitza big grin

1 răspuns:
| JustSmile12 a răspuns:

Din ce oras esti...
mrg Du-te la foreverDance...acolo mi se pare ca e pe gratis sau nu stiu'
eu am mai facut dansuri la scoala dadeam parca 20 de lei pe luna si am avut un spectacol si m`au luat ce`i de la forever dance,.
Fundita?:X