Întrebare recomandată | NimeniNu a întrebat:

Doresc sa stiu de unde pot cumpara un catelus ( Westie Terrier ) cu pedigree, toate vaccinurile facute, deparazitare interna externa, carnet de sanatate ( chestii de genul ) si sa fie si pui. Nu vreau de la magazinul de animale ca sunt stresati. Cel mai probabil de pe internet. Un site cat mai serios va cer. ( Nu conteaza pretul )

2 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Cum sa iei un catel perfect sanatos, 100% de rasa dar cu carnet vaccinuri deja facute, deparazitari si mai stiu eu ce.Nu se poate si apropo nu sunt stresati la magazinul de animalewinking.