| christina1370 a întrebat:

Bunahappy

FUNDAlove struck
Ati downloadat de pe net sims 2 sau 3? A mers? vreau sa mearga sigur pentru ca am mai incercat si am facut si cd-urile degeaba.
Vreau o adresa de unde sa downloadez si sa mearga. Mersihappy

1 răspuns:
| rosepassion a răspuns:

Mai adaug si eu ceva, la orice joc daca el are imagine iso ca sa numai faci cd-uri aiurea instaleaza DAEMON, este un program care face cd virtual astfel numai trebuie sa strici tu cdurile cu jocuri care uneori nu merg. dupa ce a instalat acel program trebuie doar sa montezi imaginea iso in el si sa instalezi.

sper ca te-am ajutat