| saturatadeprtfalsi a întrebat:

imi doresc f mult o pisica si mama nu vrea pentru ca zice ca naparleste si zgarie mobila....deci m-am gandit sa iau una mai matura cam pe la 4 ani zic ca e bine da nu stiu o rasa mai potrivita sa nu naparleasca asa de mult.
PLS MULT D TOT RASP REPEDE! FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| AnabelleKr a răspuns:

Daca va fi matura, se va atasa mai greu...Si probabil va distruge cam tot ce ai in casa. Poti sa o perii si nu va lasa par in casa.

2 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Ar trebui una tanara eu recomand ori Siameza ori British Shorthair sau Korat.+ una tanara e mai jucausa si mai draguta.

| saturatadeprtfalsi explică:

Ms pentru rasp o sa vad ce pot sa obtin de la mama laughing