| Marius2002 a întrebat:

Imi poate spune cineva cat cost un caine huski? De unde il pot cumpara in judetul Caras-Severin si sa fie la un pret foarte bun! happy

Răspuns Câştigător
| iker03 a răspuns:

Eu l-am cumparat cu 100 de euro, eu su t din cluj, dar daca cauti pe internet gasesti foarte multi, dar inainte de asta ar fi bine sa stii ca un husky e putin de lucru, daca stai la curte o sa mai spae prin pamanthappy si vara ar trebui sa ii gasesti un loc la umbra si sa il stropesti cu apa de cateva ori pe zi, deoarece au strat dublu de blana si e foarte cald.Alte detalii daca mai ai nevoie da-mi un mesaj.

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Stii vorba aia "dai un ban da stai in fata"?
Daca vrei un caine ieftin te vei alege cu un metis si cu riscul sa fie bolnav.
Daca il iei de la o canisa, sa aiba pedigree si totul la zi ai garantia ca e 100% pur si sanatos tun.
Daca te multumesti doar cu un caine care seamana cu husky dai un "search pe mercador ca gasesti vanzator" laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca la pet shop uri

| DenissaRoxana a răspuns:

Buna!
Poti cumpara un puiut de la aceasta canisa: Wolf Point Kennel
Numai asa poti fii sigur ca este Husky rasa pura!