| FantomaTurcoaz a întrebat:

Imi puteti da si mie niste nume pe care as putea sa i le pun unui Pomeranian Boo ( mascul )? big grin

4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Buna.:)
Vezi daca gasesti aici vreun nume care iti place:
http://www.animale.ro/nume-de-caini

| kostyx a răspuns:

Eu prefer numele mai iesite din comun... Am avut o pisica pe care o chema aurica si pe care acum o cunoaste tot facebook-ul laughing deci ce numae mai frumos decat marcel i-ai putea pune catelului tau tongue

| vinhod a răspuns:

Pai...dildau merge?laughing scuze glumeambig grin oricum incearca ceva scurt caPuddy, Dodo, Nini sau nu stiu vezi u

| teo2000teo a răspuns:

Cookie sau Shadow, Blacky(daca e inchis la culoare)