| BYAstar2 a întrebat:

Imi voi lua un papagal nimfa mascul si nu stiu ce nume sa ii pun. Vreau ceva special! Si va rog sa imi spuneti cum sa dau funda si voi da!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cauta pe aici:

http://www.e-pets.ro/nume-pasari/pagina-1

cat despre funda ea exista in dreptul raspunsurilor primite si care consideri tu ca ti-a fost de mai mare ajutor faci click pe funda :D

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#16

| cupydo0n a răspuns:

Masculi :
Bennu
Bozo
Budgie
Cuky
Gica
Locco
Otis
Paco
Pepe
Picky
Pitza
Puiu
Roco
Taco
Femele:
Bambi
Bibi
Candy
Chiri
Cimpi
Cora
Didi
Fifi
Ira
Jojo
Lola
Lupe
Maddy
Mara
Micky
Mika
Misha
Polly
Riky
Rita
Suzi
Tita
Tweety
Zoe

Sper sa iti placa unul de aici.

Funda : la fiecare raspuns pe care il primesti exista una iar tu trebuie sa dai click pe funda de la raspunsul care iti place cel mai mult.

O zi buna.

| MarianM8777 a răspuns:

Eu iti voi spune niste nume care sa fie usor de pronuntat [t a pute invata si el usor.: Coco, Paco, Riki, Raco, Taco.big grin despre cum sa dai funda ai raspunsuri mai jo laughing

| BellaFoxyMaria a răspuns:

Fata:Suzy,Bella
Baiat:Rikky,Angelo