| girly321 a întrebat:

Buna am un papagal mascul (nimfa) si am nevoie de un nume suuuuuper dragut pentru el.
Fundoi pentru cele mai dragute :X:X:X:X:X

13 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Pako, Nako, Ciky, Sue, Selena, Hame, Cosito, Cosita, sau, poti accesa un site de animale de companie la categoria "PASARI" nume...

| MeGustaaaaa a răspuns:

Scuza-ma dar nu am vazut ca e mascul...

| AleD a răspuns:

Taffy,willy,coco(clasic),jay,benny,sunny(pic mai ciudathee hee),sandy(la fellaughing),chippy,fredy,damond:d,downhee hee,dory,randy(mie numi prea plklaughing),pico(nici astalaughing),flufylaughing, zachyhee hee, melthinking sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor:*

| Deea a răspuns:

Orice nume i-ai pune ai face bine sa nu fie Coco sau Kiki...majoritatea papagalilor au numele asta. Cauta unul original dupa ceva pete pe care le are pe el sau culori.

| Rockărița a răspuns:

Paco e super,nu crezi? incearca si Rocko,Ricko,Bo, Budah(Buda), Cocolino. fundita?happy

| Picssy a răspuns:

Paco,Leo(eu am avut 4 nimfa 2 femele si 2 masculi)pe femele le chemau:Tina,Lola si pe masculitongueaco,Leo... poti pune:Biggon,Bodi, oricum incearca sa nu folosesti literele:qwzkxy in numele lui, succes!

| Lilia_1576 a răspuns:

Raffy

| яubic a răspuns:

Kuki puppy dog eyes sau Puky big hug Eu am avut 8 papagali si s-au numit cam asa : Papi, Fufi, Papi(2) laughing, Kuki,Chifteluta blushing, Puky, Romeo si Julieta happy

| Mary_5266 a răspuns:

Kirry happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paco :d

| IoNuTz96 a răspuns:

Angelo,Apollo,Charlotte,Cicky,Ernest,etc.

| eusituimprnoi2 a răspuns:

Si eu am un papagal mascul nimfa si il cheama Pedro:X

| crazylola a răspuns:

Cipciripwinking