| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

~Buna! Intrebarea mea este pentru jucatorii de Sherwood Dunegeon:
~cum pot s-a ma transform in leu, dragon, cal etc. SAU sa mile iau sa lupte alaturi de mine.Astept raspunsuri! Si ce lv aveti?(multumesc pentru raspunsuri)

10 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Si eu ma joc jocul asta nu stiu dar sti pentru ce se folosesc diamantele?

| ƦoyJoиЭsJR explică:

(nu, nu stiu pentru ce se folosesc diamantelesad

| ƦoyJoиЭsJR explică:

Nu mai joc sherwood dunegeon asa ca nu mai raspundeti la intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se folosesc sa cumperi ceva cu care iti faci arme big grin scuze ca am raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animaklele alea costa bani adevarati si daca scrieti la castel asa /join72 lipit si cu tot cu linbie avolos romanii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 36 tu

| erturol a răspuns:

Ei bine nu poti, poti sa-l iei daca esti logat nemesis

| Hardy2000 a răspuns:

Uite:
1)Ca sa te transformi in animal ai nevoie de un animal sau de un hack.
-daca iti cumperi animal o sa-ti apara la animale un meniu in care poti sa te transformi sa calaresti si sai pui nume.
2)Joc sherwood dungeon si am lv 131.
Daca vrei sa te invat cum sa faci lv repede da-mi funda si baga ID:huhurezul_mic

| Carabulea_Luminita_1998 a răspuns (pentru Hardy2000):

Cum pot sa cumpar un cal?

| Carabulea_Luminita_1998 a răspuns (pentru Hardy2000):

Cum pot sa cumpar un cal?
iti dau funda daca imi spui ca nu stiu cum sa cumpar te rog mult