| SentimenteColorate a întrebat:

Buna joc LightMt2 si imi da felied conectare servar sperca nu s-a inchis va rog ziceti dc face asa crying:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lag mare si mie mi-se intampla l-am intrebat pe gm si a zis din cauza lagului

44 răspunsuri:
| RomanMandruPanaMor a răspuns:

;)) nu trebuie sa plangi pentru ca un sever se inchide. Posibilibati:
-reboot
-se lucreaza la el=> deci poti doar astepta
-daca se inchide poti cauta servere private ori pe metin2 academy, sau www.4metin.net
PS: Ca sa poti vedea link-urile pentru site, download, register, forum etc trebuie cont;)

| SentimenteColorate explică:

Va rog ziceti s-a inchis dar siterul mai mere al lui sau asa face el doa cateodata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ce proasta esti nu sti ai 10 ani si in poza se vede ai 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti praf
nimic nu sti despre mt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si mie imi face asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de imi multe ori si daca nu-ti merge lasate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mere metinu esti 24/14 online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna poti sa-mi zici s mie de unde il iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e site-u d unde faci cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serverul nu s-a inchis asa am patit si eu nu stiu de ce dar dupa aceea mi-a merswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pe la 12 merge servaru

| Madalin_4954 a răspuns:

In fine.deci sa zicem ca problema cu logarea nu e una mare,,, dar intru dau in monstru mie imi scade viata dar monstrul nu se misca doar dupa 20, 30 de sec asa nare rost sa jocistraight face"am mai jucat ogramada de private si stiu cum e,,, treaba cu lagul dar asta e prea de totstraight face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si pe mine ma enerveaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mah ce ma enerveazaaaaa angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare de 8 sau 7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu iti dsa failed cas prea multi pe el sfatu meu este sa intri mereu dar oricum iti dau eu contul meu asta e contul meu : marius10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu iti dsa failed cas prea multi pe el sfatu meu este sa intri mereu dar oricum iti dau eu contu meu asta e contu meu : marius10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami da failad to cnnect la servar de ce?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog iertatine, dar lucram la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie ip la light razwan_yonut sau pe hachi rate gTmt2-1 pass 123

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e online ervarul de aia face asa eu joc citi of metin pana cand mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu
ca e plecat ganea si nul deschide si am o intrebre ai adresa de mail damio si mie si da-mi si mie llight mt2 si fami si un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da failed dar eu fac de mai multe ori si imi intra failed inseamna ca e svr off dar nu e svr off

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake asa pentru ca jocu e creat de niste kitici nu e ca la Metin2RO dar tot e misto big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba esti proasta de bubui nu sti nimic despre private server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inchis eu is un prieten a lui gm care e cu mine in clasa se deschide vinerea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inchis o sa se deschida da asa doar cand e login off cand o sa fie cel care a creat server on nosa mai arate asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inchis da e deschis sevreru de la 14 la 12 searva de luni pana sambata asa ca nu va faceti griji servarul e deschis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge...crying?
incerc in fiecare zi sa intru si da failed...care-i treba...waiting?