| SentimenteColorate a întrebat:

Buna joc LightMt2 si imi da felied conectare servar sperca nu s-a inchis va rog ziceti dc face asa crying:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lag mare si mie mi-se intampla l-am intrebat pe gm si a zis din cauza lagului

44 răspunsuri:
| SentimenteColorate explică:

Va rog ziceti s-a inchis dar siterul mai mere al lui sau asa face el doa cateodata?

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

;)) nu trebuie sa plangi pentru ca un sever se inchide. Posibilibati:
-reboot
-se lucreaza la el=> deci poti doar astepta
-daca se inchide poti cauta servere private ori pe metin2 academy, sau www.4metin.net
PS: Ca sa poti vedea link-urile pentru site, download, register, forum etc trebuie cont;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ce proasta esti nu sti ai 10 ani si in poza se vede ai 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti praf
nimic nu sti despre mt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si mie imi face asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de imi multe ori si daca nu-ti merge lasate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mere metinu esti 24/14 online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna poti sa-mi zici s mie de unde il iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e site-u d unde faci cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serverul nu s-a inchis asa am patit si eu nu stiu de ce dar dupa aceea mi-a merswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pe la 12 merge servaru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si pe mine ma enerveaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mah ce ma enerveazaaaaa angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare de 8 sau 7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu iti dsa failed cas prea multi pe el sfatu meu este sa intri mereu dar oricum iti dau eu contu meu asta e contu meu : marius10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu iti dsa failed cas prea multi pe el sfatu meu este sa intri mereu dar oricum iti dau eu contul meu asta e contul meu : marius10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami da failad to cnnect la servar de ce?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog iertatine, dar lucram la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie ip la light razwan_yonut sau pe hachi rate gTmt2-1 pass 123

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e online ervarul de aia face asa eu joc citi of metin pana cand mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu
ca e plecat ganea si nul deschide si am o intrebre ai adresa de mail damio si mie si da-mi si mie llight mt2 si fami si un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da failed dar eu fac de mai multe ori si imi intra failed inseamna ca e svr off dar nu e svr off

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake asa pentru ca jocu e creat de niste kitici nu e ca la Metin2RO dar tot e misto big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba esti proasta de bubui nu sti nimic despre private server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inchis eu is un prieten a lui gm care e cu mine in clasa se deschide vinerea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inchis o sa se deschida da asa doar cand e login off cand o sa fie cel care a creat server on nosa mai arate asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inchis da e deschis sevreru de la 14 la 12 searva de luni pana sambata asa ca nu va faceti griji servarul e deschis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge...crying?
incerc in fiecare zi sa intru si da failed...care-i treba...waiting?