| SentimenteColorate a întrebat:

Buna joc LightMt2 si imi da felied conectare servar sperca nu s-a inchis va rog ziceti dc face asa crying:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lag mare si mie mi-se intampla l-am intrebat pe gm si a zis din cauza lagului

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar.plz zi-mi cum descarccccccccc! PLZ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu dc face asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mine e on 1 noiembrie sau 2 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te preucupa nu s-a inchis asa face el cate o data si il deschide mai incolo nu te preucuma okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cati ani ai?
2. Face asa deoarece Face GM ceva la server sau Rebot
3.Lasathe de mEtiNhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cati ani ai?
2. Poate GM Face Ceva la server sau RebOot
3.Lasate De Metinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa ca sa descarci clientu nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
plzz spuneti-mi si mie siteul pe lightmt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau hammermt ii ca si light da mult mai bun are arme de GM bonusuri mai bune si etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inchis scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa face tot timpu ca are problem sv
incearca de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e sa incerci sa il iei di nou

| Diabolicul77 a răspuns:

Imi poate spune si mie cineva de la cat e on si de la cat e off?

| Diabolicul77 a răspuns:

Imi poate da si mie cineva orarul de la cat e on si de la cat e off?

| Madalin_4954 a răspuns:

In fine.deci sa zicem ca problema cu logarea nu e una mare,,, dar intru dau in monstru mie imi scade viata dar monstrul nu se misca doar dupa 20, 30 de sec asa nare rost sa jocistraight face"am mai jucat ogramada de private si stiu cum e,,, treaba cu lagul dar asta e prea de totstraight face...