| Tequila112 a întrebat:

La transformice cum sari peste un zid? sunt incepatoare

Răspuns Câştigător
| Zizica14 a răspuns:

Pai... Daca vrei sa faci wj ( wall jump)
trebuie sa apesi (NU FOARTE RAPID, DAR NICI FOARTE INCET!) pe rand tastele: sageata stanga, sus, dreapta sau sageata dreapta, sus stanga- in functie de ce directie vrei sa escaladezi peretele respectiv. Cu timpul iti vei da seama cum sa o faci exact... e cam greu de explicat, dar sper ca ti-am fost de ajutor- FUNDA?

2 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Space ai incercat?

| Irinel_Postolache_1987 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii WALL JUMP aceasta metoda este foarte usoara. Cand esti langa un zid si vrei sa-l sari trebuie sa apesi pe sageata de sus dupa pe sageata din dreapta dupa iar sari si pe sageata din stanga si tot asa, daca joci de pe W, A, S, D e si mai usor (W apoi S apoi A apoi W apoi S, si tot asa ) Distractie placuta