| ana01 a întrebat:

Buna lume! Va rog spuneti si mie niste rase de caini de talie mica in afara de chiuaua, pekinez sau bison. Va rog sa-mi spuneti ca vreau sa-mi cumpar unul in casa mea!

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Pudel, Terrier (York shire, Tibetan, Australian, Toy, Westie, Boston), Shih Tzu, Pug, Beagle, Cavalier King Charles Spaniel. Sunt foarte draguti. Funda? big grin

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ia-ti un basset[sorecar]sunt foarte haiosi.

| angeldevil_7103 a răspuns:

Poti incerca un sorecar sau un yorkshire

| diabolykull a răspuns:

Coton de Tulear, Beagle, Cavaler King Charles Spaniel, Pudel, York Shire Terrier, Teckel... Bulldog Englez, Francez, Papilon Pug, Shih Tzu. Funda?

| XxXDanielXxX a răspuns:

Pincher pitic sunt o rasa foarte haioasa si foarte energica de asemenea si inteligenta.