| Idle a întrebat:

M-am decis sa imi fac un acvariu nu foarte mare. Intrebarea mea este daca este buna sticla de geam pentru asa ceva, sa le lipesc cu adeziv pentru sticla.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Este buna, dar sa fie peste 6 mm.Adezivul sa il pui la bazele sticle astfel nu vor fi la vedere.Cand termini probeazal bine.

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Merge, dar ai grija cat de mare il faci si ce fel de sticla(geam) alegi; sa nu te trezesti cu apa prin casa. Cu un geam mai gros si un adeziv puternic, se poate face

| Goooogle a răspuns:

Cu un geam mai gros merge.Ai grija sa iei un adeziv de buna calitate pentru ca in timp sa nu se deterioreze.

| AtomicTH a răspuns:

Nu folosi adeziv pentru sticla este silicon special non-toxic pentru pesti. Cauta in magazinele pet-shop eu unul am gasit