| msgirl a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? N-am idee ce nu as putea pune cainelui meu... Aveti idei?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt multe nume de catei happyDepinde si ce este.[ fata sau baiatbig grin]
Daca e fata : Deizi, Fifi, Molda, Cora, Bella
Daca e baiat:Tedy, Max, Toto, Dingo, Brutus happy
Sa ai grija de catel love struck

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cauta pe google nume de catei(cateluse).

| inna a răspuns:

Max daca e baiat love struck asa il chema pe al meu love struck
Tinkerbell daca e fetita love struck

| BUBULINA a răspuns:

1 ce sex are?
2 daca scrii pe google nume de catei, gasesti o groazaaaaaaaaaaaaaa
3 sa iti traiasca

| oaiapufoasa24 a răspuns:

Din moment ce ai spus caine, presupun ca e baiat... Max, Rubino, Brutus, Hector, Bobby, Pufu, Lucky, Sky... eu am un caine care se numeste Hector. happy

| Klara a răspuns:

Pe cainele lu' bunicu' il cheama Igor laughing) rolling on the floor

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Miki, toto, boby, bobitza, pufi, sara, mimi, didi, rex, max, dolly, dothy,... etc

| Daisy. a răspuns:

Daisyhappy

| fzcsm a răspuns:

Benny, Mikey, Pepe, Azorel.

| delia_6706 a răspuns:

Imi pare rau dar nu am inteles intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tano, Boolbook, Partnopectoidiazosaurilopostumaturcolligutzul, Duarte, Jose, Mercedes, Ministru, Calitativu', Superiorul, Mondialu', Barzaune, Cocor, Broscoiu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tonguedak e fetizta ii pui si tutongueia, Sasha, Lilly, Zirra, Shusha, Milly, Naomy, Cloe, Penny, Molly, Lola,
Rita, Maya, Mia; Daca e baiat:Zefiro, Deniro, Pipo, Toto, Tito, Titi, Axel, Jock, Jojo, Dixy, Cody, Toby, Pallino, Wafer, Raplh, Spot; ciao!

| Adeellee a răspuns:

Mai intai trebuie sa specifici ce sex are...pentru fata:Iris, Tina, Cora...etchappypentru baiattongueuffy, Max si altele... oricum nume de catei gasesti p google...de ce nu te-ai gandit la asta?

Mi-a parut binehappyPa, pa!

By Ade

| poofy a răspuns:

Ce e baiat sau fata?