| MirunaIoana123 a întrebat:

mie mereu mi se intampla sa am senzatia de deja vu...imi puteti spune din ce cauza? plz.

Răspuns Câştigător
| andreeaemmma a răspuns:

Pai probabil ai visat sau ti s-a mai intamplat mai demult asemanator.
Si eu am senzatii cateodata
Dar sa nu cumva sa crezi ca te-ai rencarnat[ai murit si te-ai nascut din nou cu un alt nume si acum iti aduci aminte chestii din viata anteriara] asa cum cred indienii.

1 răspuns:
| Hadley a răspuns:

Incearca sa dai importanta lucrurilor pe care le faci. Cel mai probabil treci pe langa unele lucruri fara sa te gandesti.