| Daskv a întrebat:

Buna seara, TPU.
As avea si eu o mare intrebare, de unde pot adopta sau achizitiona un dihor albino? Este acela cu ochii rosi si nasucul roz. As aprecia mult adrese, nume in Bucuresti sau crescatori.
Ofer funda la cel mai bun raspuns.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| b33a a răspuns:

Sincer a parere personala nu te sfatuiesc sa iti iei unul pentru ca fac multa mizerie si miros extrem de urat :* Insa te sfatuiesc sa te uiti la mall la magazinele de animale pentru ca in Timisoara sunt in magazin. Poti sa cauti pe net sa vezi. Eu chiar alaltaieri am fost in Mall in magazine pentru animale(doua la numar) si am vazut in amandoua. Baftaa :*

1 răspuns:
| zeBraJaM a răspuns:

Este o ferma in Bucuresti care creste asa ceva. ( ii tin ca animale de companie) PE proprietar il cheama Ghita iar pe fiul sau tot Ghita. Am impresia ca ferma se cheama " Ferma lui Ghita" dar nu stiu sigur. Funda? big grin